فیلم صنعتی و تبلیغاتی
از زمان شکل گیری صنعت درجهان، همیشه یکی از دغدغه‌های صاحبان مشاغل معرفی شایسته و مطلوب توانایی های مجموعه هایشان برای مشتریانشان بوده است . در شروع قرن حاضر و با گسترش روزافزون صنعت فیلم و با ورود تکنولوژِی دیجیتال به کسب و کار این موضوع رنگ و شکل جدیدی به خود گرفت و در زمان کنونی به حد اعلای خود رسیده است . در این دنیای اطلاعات ورسانه ها، وظیفه صاحبان مشاغل برای معرفی خود به شدت سخت تر شده است به طوری که برای دیده شدن بهتر، نیاز به تبلیغات گسترده ای دارند. در این بین معرفی مجموعه صنعتی درسایت ها وشبکه های اجتماعی و حتی در جلسات حضوری و غیرحضوری به شدت احساس می‌شود و مفید ترین راه برای کسب این موضوع ساخت یک فیلم صنعتی و تبلیغاتی با کیفیت استاندارد است .

فیلم صنعتی تبلیغاتی فیلمی خارج از قواعد تیزر، رپرتاژآگهی و فیلم مستند و … است و خود دارای شاخصه‌هایی مخصوص به خود است. دارا بودن سناریویی منحصر به هر مجموعه و تصویربرداری و تدوین حرفه‌ای آن می تواند فیلمی ویژه و خاص که قابلیت های شرکت را در آن داشته باشد، به سمع و نظر مشتریان درآورد.

شرکت‌ها برای معرفی هرچه بهتر مجموعه خودشان در ایونت ها و همایش‌های مهم و معتبر ملی و بین‌المللی نیازمند داشتن فیلم های صنعتی و تبلیغاتی هستند. معمولاً فعالیت‌های گسترده شرکت‌ها در نقاط مختلف و عدم دسترسی آسان به فضاهای کاری آنان، شرکت‌های بزرگ را مجاب می‌کند تابا اعزام یک گروه فیلم ساز به پروژه‌ها وشرکت‌های زیرمجموعه، تمامی فعالیت آنها را به تصویر کشیده ودر یک فایل تصویری قابل ارائه همچون دی وی دی و فلش بگنجانند. مزیت ساخت فیلم معرفی این است که در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل امکان دستیابی به فعالیت‌ها و هدفهای یک مجموعه کاملاً میسر خواهد بود.

زمان فیلم معرفی، بسته به نوع شرکت و خدمات آنها کاملاً متغیر است اما آنچه که به زمان فیلم استاندارد برمی‌گردد زمانی حدود ۱۰ دقیقه است. البته در بعضی از موارد زمان این فیلم‌ها به ۲۰ دقیقه هم می‌رسدوهمانطورکه گفته شد کاملاً بستگی به میزان خدمات، بزرگی و کوچکی شرکت‌ها دارد.

مزایای تولید مدیای تصویری:
استفاده از تصاویر و عکس‌های آرشیوی در سایت مجموعه
استفاده از تصاویر و عکس‌های آرشیوی در فضاهای مجازی همچون تلگرام و اینستا گرام و…
استفاده از تصاویر و عکس‌ها در فیلم‌های معرفی و فیلم‌های تبلیغاتی
استفاده از تجهیزات روز در حوزه تصویربرداری و عکاسی
استفاده از عوامل حرفه‌ای صداوسیما
استفاده از قوه خلاقیت و اتاق فکر
ارائه خدماتی بیشتر از برآورد فی ما بین
تقویت آرشیو داخلی